1,2 % PARAMA

MIELI TĖVELIAI,

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą lopšeliui-darželiui ,,Voveraitė“ 2021 metais, kurią suteikėte pravesdami 1,2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Paramos lėšų ataskaita už 2021 metus.

Prašytume ir būtume dėkingi, jei ir 2022 metais  1,2% savo GPM sumos pervestumėte mūsų įstaigai, kartu pakviesdami prisidėti ir savo artimuosius bei draugus. Deklaruodami pajamas už 2021 metus, kartu užpildykite “Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos (05 versiją)”, nurodykite paramos gavėją – Panevėžio lopšelį-darželį “Voveraitė”, įm. kodas 190412474, adresas Aukštaičių g. 48, Panevėžys ir paramos dydį – (1,2 proc.). Deklaraciją  pateikite mokesčių inspekcijai iki 2022 m. gegužės 1 d.

Nuo 2022 m. sausio 1 d. keičiasi prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms pateikimo tvarka. Prašymus galėsite pateikti tik e. būdu prisijungiant prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos adresu: https://deklaravimas.vmi.lt

Jei anksčiau teiktame prašyme nurodėte, kad paramą skiriate ilgesniam nei vienerių metų laikotarpiui, prašymo tikslinti nebūtina.

Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat pildoma.
Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į VMI specialistus atvykus į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar paskambinus telefonu (8-5) 268 7621

Direktorė Ieva Dirsienė